Basen Damis

Obiekt należący do jednego z licznych w uzdrowisku centrów wypoczynku i rehabilitacji. Jednak jak informuje oficjalny serwis internetowy miasta Krynica-Zdrój (a także w dość zawoalowanej formie kierownictwo ośrodka Damis), przyjść i popływać tutaj mogą wszyscy chętni.

Basen wykorzystywany jest przede wszystkim do rekreacyjnego pływania oraz przeprowadzania rozmaitych zajęć rehabilitacyjnych, które generalnie można zamknąć w słowie “aqua-aerobik”. Powierzchnia lustra wody wynosi 176 metrów kwadratowych - niecka ma 8 m szerokości i 22 m długości. Głębokość wynosi od 120 do 180 centymetrów.

W CWiR Damis jedna “godzina basenowa” trwa 45 minut. Godziny otwarcia dla gości zewnętrznych to zwykle 15:00-20:00. Czepki? Absolutnie obowiązkowe.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Bilety do basenu w CW Damis dla gości zewnętrznych:

  • normalne 10 zł
  • ulgowe 5 zł
  • karnet na 10 wejść - normalny 80 zł, ulgowy 35 zł

Niemal pełnowymiarowy, lecz pozbawiony urozmaiceń i urządzeń znanych z rozrywkowych parków wodnych. Damis to jeden z krynickich ośrodków wypoczynkowo-rehabilitacyjnych, który swój basen udostępnia również dla chętnych spoza grona gości na turnusie. Jego podstawowe przeznaczenie to pływanie i aqua-aerobik. Wymiary: 22 na 8 metrów, głębokość 1,2-1,8 m.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz