Family Park Dimbo

Zapraszamy do letniego parku zabaw Dimbo w Krynicy w dolinie Czarnego Potoku, 3 min od Jaworzyny Krynickiej. Family Park to miejsce przyjazne całym rodzinom - znajdzie się tu coś ciekawego dla dzieci w każdym wieku oraz dla dorosłych.

Dla najmłodszych dzieci największą atrakcją bez wątpienia jest tor wodny. Jest on dostępny dla nich razem z rodzicami, a jeśli skończyły już 3 lata mogą spróbować samodzielnej jazdy. Gwarantujemy świetną frajdę, również dorosłym!

Kolejne atrakcje są dostępne dla nieco starszych dzieci (min. 8-10 lat), młodzieży i dorosłych. Zjazdy letnim torem pontonowym (Summer Tubing), hulajnogami górskimi (Monsterroller) czy niesamowitym pojazdem Downhill Cart dostarczą wielu niesamowitych emocji np. podczas zjazdu trasą slalomu. A to wszystko bez podchodzenia i męczenia się - frajda zaczyna się już przy podjeździe wyciągiem!

Na całe rodziny czekają również boiska do siatkówki i piłki nożnej - chętnie zorganizujemy wspólny turniej o Puchar Misia Dimbo!

Szukasz pomysłu na urodziny, małą imprezę rodziną, spotkanie z przyjaciółmi, czy imprezę integracyjną dla Twojej firmy? Mamy coś dla Ciebie! Ognisko, sauna, ruska balia - to wszystko na wyłączność w dowolnym, wybranym przez siebie czasie.

Więcej szczegółów na:

https://www.dimbo.pl/family-park-czarny-potok-krynica/

Zapraszamy!


Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)
Dodaj komentarz