Nowe Jaskinie Solne - Centrum Haloterapii

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Kto chciałby spokojnie wypocząć i mimo uroku górskiej przyrody, poczuć się jak nad morzem, powinien udać się do znajdujących się w Nowych Jaskiń Solnych - Centrum Haloterapii, przeniesionych na róg pasażu handlowego ze Starych Łazienek Mineralnych. W komnatach zbudowanych całkowicie z soli morskiej z Morza Czarnego, Czerwonego i Martwego oraz kłodawskiej i iwonickiej może się odbyć relaksujący seans oddechowy.

Jod, wapń, magnez, potas, sód i chlorki, żelazo, miedź i selen wchodzące w jaskiniach w skład powietrza, stała temperatura na poziomie 18-23˚C, wilgotność powietrza wynosząca 40-60%, ujemna jonizacja oraz kojąca muzyka sprawią, że już nigdzie nie będzie się chciał z Krynicy Zdroju ruszać.

Cennik

Sesje w krynickich Nowych Jaskiniach Solnych kosztują:

jednorazowa dla dorosłych - 16-19 zł

jednorazowa dla dzieci - 14-16 zł

cztery wejścia - 52-60 zł

sześć wejść - 72-85 zł

dwanaście wejść - 140-165 zł

Mini przewodnik

Za uzupełnienie walorów uzdrowiskowych i klimatycznych Krynicy-Zdroju można uznać obecność jaskini solnych. Sesja haloterapii pozytywnie wpływa na cały układ oddechowy oraz skórę. Ściany jaskini “Salinarium” zbudowane są m.in. z soli mórz Czarnego, Martwego i Czarnego. Dodatkowo miła muzyczka w tle, leżaki, piaskownica dla maluchów - relaks na wysokim poziomie.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja