Miejski basen rekreacyjny

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Ogólnodostępny teren wypoczynkowo-rekreacyjny na świeżym powietrzu, będący swego rodzaju uzupełnieniem uzdrowiskowej oferty Krynicy. Zwłaszcza, że sport i aktywny tryb życia to samo zdrowie.

Wymiary głównego basenu to 25 na 12 metrów, głębokość niecki wynosi od 90 do 140 centymetrów. Zadowoleni powinni być amatorzy ambitnego pływania, jak też turyści preferujący niezobowiązujące, rozrywkowe pluskanie. Obiekt posiada system podgrzewania wody, dzięki czemu jej temperatura stale oscyluje wokół 23-26℃. Dla małych dzieci przygotowano mniejszy basen o głębokości 60 cm.

W pobliżu głównego basenu usypano niewielkie plaże, równie dobrze leżaki (dostępne do wypożyczenia na miejscu) można rozłożyć gdzieś na zielonej trawie. Czynny sezonowo kompleks uzupełniają dziecięcy plac zabaw, odrębne boisko do siatkówki plażowej oraz punkt gastronomiczny.

Istotna informacja - mając w ręku wejściówkę na konkretny dzień, wchodzić i wychodzić z terenu basenu można bez żadnych ograniczeń. A przynajmniej było tak w sezonie letnim 2016.

Cennik

Bilety do miejskiego basenu rekreacyjnego w Krynicy-Zdroju:

na cały dzień - normalne 12 zł, ulgowe 6 zł, dla grup (od 15 uczestników) 5 zł/os.

na godzony popołudniowe (od 16:00) - normalne 6 zł, ulgowe 3 zł

Mini przewodnik

Sezonowy obiekt, stworzony z myślą o turystach preferujących aktywny wypoczynek. Główny basen, wyposażony w podgrzewacze wody (temperatura utrzymywana jest stale na poziomie 23-26℃),ma 25m długości i 12m szerokości. Głębokość: 90-140cm. Dodatkowo przygotowano płytszy basen dziecięcy. Są też plaże z piasku i trawy, plac zabaw oraz boisko do siatkówki plażowej.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja