Pętla na stadionie piłkarskim

Typowe miejskie stadiony piłkarskie są eksploatowane mniej więcej od wiosny do później jesieni. Za sprawą meczy lokalnych klubów, koncertów, dużych imprez plenerowych z zakresu kultury i rozrywki. Zimą najczęściej leżą odłogiem. W Krynicy-Zdroju sprawy mają się zupełnie inaczej.

Za sprawą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz działającej w uzdrowisku i jego okolicach firmy Sense Of Sport, powstaje jedyna w swoim rodzaju trasa do narciarstwa biegowego. Z natury rzeczy raczej krótka, za to wprost wymarzona dla kompletnych nowicjuszy: blisko centrum miasta, na miejscu wypożyczalnia i instruktorzy, a do tego płasko. Stadionowe trasy przygotowywane są za pomocą ratraków, posiadają również system naśnieżania i sztuczne oświetlenie.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wytyczenie tras do narciarstwa biegowego to niewątpliwie interesujący pomysł na wykorzystanie piłkarskiego obiektu zimą. W Krynicy wciela go w życie MOSiR, do spółki z firmą Sense Of Sport. Pętlę ubijają ratraki, jest też sztuczne naśnieżanie i oświetlenie. Na miejscu nie brakuje wypożyczalni sprzętu i instruktorów udzielających początkującym przydatnych rad.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz