Mój kraj, taki piękny!

Polska jest świetnym krajem, ze względu na wygląd, tereny i historię. Praktycznie nie mamy do czego się przyczepić, jeśli chodzi o te kryteria. Czasem tylko narzekamy, na ZUS czy rząd, ale tak źle to aż nie jest...dobrze, wróćmy do walorów wizualnych.

Poszczęściło nam się tak, że mamy do dyspozycji wszystko - morze, lasy, góry i doliny. Klimat również nie jest najgorszy, wbrew pozorom. Nasza historia, szczególnie z czasów kiedy do Moskwy mogliśmy wjechać jak do siebie to jest już wręcz legendą, a słowo “husaria” dalej budzi dumę w sercach Polaków. W końcu mieliśmy jedną z najbardziej walecznych, skutecznych i groźnych armii na świecie, której bały się największe potęgi. Nawet Hitler zachwalał spryt Polaków!

Potwierdzenie moich słów mogą Państwo znaleźć na każdym kroku - większość naszych miejscowości turystycznych może pochwalić się nie tylko pięknymi pensjonatami, ale właśnie widokami i przyrodą, która jest ich najlepszą wizytówką. Wiele osób spoza Polski wybiera właśnie nasze góry i morze, chociaż mają do dyspozycji wiele innych krajów. Trzeba dodać, że Polacy są narodem otwartym, więc nikt nie ma problemu by odczuć naszą życzliwość.

Więc drodzy Czytelnicy, mimo tego że idealnie nie jest - możemy być dumni z tego, że mieszkamy akurat w Polsce. W końcu mamy najładniejsze kobiety na całym świecie! :)

A jeśli nie widziałeś jakie malownicze widoki oferują nam nasze góry albo morze - wybierz się już dziś:

Dodano: 2014-12-04 15:28:22

Komentarze (0)
Dodaj komentarz