Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Krynicy-Zdroju do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Krynicy-Zdroju, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z programu NFHotel. Oferując usługi noclegowe w Krynicy-Zdrój na pewno potrzebujesz funkcjonalnego oprogramowania, które pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyróżnione są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem cen pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają też komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania trafnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:37:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 13:43

Mamy okazję korzystać z NFhotel już od dłuższego czasu i w naszym obiekcie faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu bardzo użyteczny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z jasnymi warunkami korzystania i co ważne - bezpłatny! Nam odpowiada. Polecamy!

Bałtyk Resort
25.11.2015 13:44

W naszym pensjonacie używamy go i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo funkcje dodatkowe, zwłaszcza przypominacze, których nie widzieliśmy wcześniej nigdzie indziej. Rezerwacje dodaje się ekspresowo, więc wszystko odbywa się bardzo płynnie.

Dodaj komentarz