Krynica-Zdrój pensjonaty, hotele

(1)
Wybierz termin pobytu
Wybierz termin pobytu
2 dorosłych, 0 dzieci

Osada nad Słotwinką

Krynica-Zdrój, Apartamenty

Osada nad Słotwinką - apartamenty z basenem. Twoje idealne miejsce na nocleg w Krynicy Zdrój!

od 140 złza nocZapytaj o nocleg

Hotel Krynica Zdrój

Hotele w Krynicy-Zdroju mogą zaliczać się do najlepiej rozpoznawalnych w całej Polsce, a kto wie - może i Europy. Skąd tak śmiała hipoteza? Gdyż wiele osób zwyczajnie musiało je widzieć: przynajmniej w telewizji, w relacjach z Międzynarodowego Forum Ekonomicznego, rokrocznie i z sukcesami organizowanego w tym małopolskim uzdrowisku. Rzecz jasna zobaczyć to zupełnie co innego niż osobiście doświadczyć tych wszystkich luksusów przygotowywanych dla państwowych notabli, rekinów biznesu i całej tej zgrai ważniaków w wymuskanych garniturkach.
Żeby nie było niedomówień - bycie bogatym to nic zdrożnego. Po prostu na myśl o wykładaniu kilkuset, a nawet czterocyfrowej kwoty liczonej w złotych polskich za jeden nocleg (sic!) w hotelu w górach w Krynicy-Zdroju, większość “statystycznych” Kowalskich popukałaby się w głowę. A tymczasem ceny na takim właśnie poziomie od jakiegoś już czasu obowiązują w najbardziej elitarnych obiektach w tym 11-tysięcznym mieście. Rzecz jasna nie brakuje miejsc, w których koszty pobytu będą dużo bardziej ludzkie - ale i ich standard będzie zauważalnie niższy.
Najdroższe hotele w Krynicy zapewniają warunki noclegowe na takim poziomie, że nie jeden ich gość pewnie wolałby nigdy z nich nie wyjeżdżać. I nie chodzi raczej o uprzejmą, kompleksową i gotową do działania bodaj na najmniejsze skinienie obsługę. Prędzej o zachwycające pokoje i apartamenty, z tarasami i balkonami. Nieomal rajskie łazienki z jacuzzi i saunami, prawie królewskie łóżka, gustowne meble, stylowo urządzone wnętrza. Wśród aranżacji dominują klasyka z nowoczesnością, są też jednak bardziej ekstrawaganckie rozwiązania - jak przystało na rodzinne miasto słynnego Nikifora, Epifaniusza Drowniaka.
Typowy hotel w Krynicy-Zdroju posiada bardzo bogate wyposażenie. Z szerokiego wachlarza dodatków, z pewnością każdy będzie w stanie wybrać coś dla siebie - nie tylko dzięki nieograniczonemu dostępowi do zasobów internetu. Dla kinomaniaków - telewizor ze stosownym osprzętem. Dla miłośników wirtualnej rozrywki - konsole i komputery. Dla melomanów - czysto grające wieże.
Pomieszczenia mieszkalne hoteli w Krynicy-Zdroju to ważny, acz niekoniecznie najważniejszy atut tych obiektów. Dla wielu gości zdecydowanie istotniejsze są inne udogodnienia. Wypełnione atrakcjami aquaparki, strefy maksymalnego relaksu pod postacią SPA, organizacja wydarzeń kulturalnych, sale typowo barowe (i trunki, i bilard, i rzutki, i karty, i tak dalej) - to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Mile widziane są również klasowe kawiarenki i restauracje, zapewniające odpowiednio wyszukane doznania smakowe.
W trakcie pobytu, warto od czasu do czasu wyjść poza gościnne progi hotelu w Krynicy-Zdroju. Górski region zapewnia turystom całe mnóstwo atrakcji - od możliwości uprawiania wielu zróżnicowanych dyscyplin sportowych, przez fascynujące imprezy oraz muzea, aż po zabytki i inne ślady skomplikowanej historii.
Odpowiednio dobrany pod względem oczekiwań oraz możliwości finansowych hotel w Krynicy jest rozwiązaniem, z którego wiele osób powinno być jak najbardziej zadowolonych. Single, pary, małżeństwa, rodziny z dzieckiem bądź kilkoma pociechami, seniorzy…

--

Zastanawiasz się, w którym miejscu najciekawiej spędzić wolny czas? Radzimy wybrać obiekt, który dostarczy wszelkich potrzebnych atrakcji i zapewni komfort wypoczynku. Kwatery dawno przestały być postrzegane jak przeciętne miejsca noclegowe. Dziś te obiekty oferują zdecydowanie więcej: rozmaitego typu atrakcje, ciekawe spędzenie czasu, lub doskonałe lokale restauracyjne. Wraz ze wzrostem oczekiwań przyjezdnych pojawiają się nowe atrakcje. Wszystko po to, żeby umożliwić zwiedzającym jak najlepsze warunki pobytu. Niemal każdy większy obiekt ma współcześnie SPA. Jest to tak popularne, dlatego że pozwala na pełen odpoczynek i relaks w ciągu wczasów. Można w nich skorzystać z masaży, odnowy biologicznej, zabiegów relaksacyjnych i terapeutycznych. Przyczyni się to do ulepszenia wizerunku oraz lepszego samopoczucia. Najmłodsi goście na pewno entuzjastycznie skorzystają z basenów. Jacuzzi, sauna, ślizgawki – to jedynie niektóre z atrakcji, które tam odnajdziesz. Tymczasem panie uraduje obecność salonów fryzjerskich oraz gabinetów kosmetycznych, gdzie można poddać się zabiegom upiększającym. Wielbiciele nocnego trybu życia z pewnością docenią obiekty, które posiadają dyskoteki, w których można potańczyć, a także puby. Powinno się w nich usiąść przy piwie albo napić się smacznych drinków oraz spokojnie porozmawiać ze znajomymi. Odnajdziesz tu kręgle, bilard, czy maszyny do rozrywki oraz dzięki nim będziesz miał możliwość interesującego spędzenia wieczorów. Takie miejsca umożliwiają wspaniałą zabawę, bez potrzeby ruszania się z miejsca. Hotele w Krynicy-Zdrój dają również możliwość czynnego i zdrowego spędzania czasu. Znajdziesz w nich nowocześnie wyposażone siłownie, sale fitness, bądź korty tenisowe. Właściciele coraz częściej urządzają przeróżne zajęcia sportowe, zarówno dla mężczyzn, jak i pań. Pozwala to zadbać o swoją formę nawet w ciągu wczasów, a dla niektórych może być to rozpoczęcie prowadzenia takiego trybu życia. Z czego jeszcze warto skorzystać, jak odwiedza się hotel w Krynicy-Zdrój? Oczywiście z lokali gastronomicznych. W restauracjach pyszne dania dostarczą energii potrzebnej do zwiedzania miasta, a kafeterie osłodzą wczasy wybornymi deserami i pachnącymi kawami. Na naszej stronie znajdziesz najlepsze miejsca noclegowe w tym pięknym uzdrowisku! Informacje o wolnych miejscach, oferty Last Minute. Zapraszamy! Wypróbuj osobiście co zapewniają miejscowe obiekty wypoczynkowe! Skorzystaj z naszej witryny, pod hasłem Krynica Zdrój hotele z pewnością znajdziesz ofertę, która zaspokoi Twoje potrzeby.