Baseny w Krynicy-Zdroju

(5)
5.0 km od centrum

Obiekt pod chmurką, należący do tylickiego ośrodka wypoczynkowego, udostępniany również zewnętrznym turystom. Główny basen jest całkiem spory: 20 na 10 metrów, przy głębokości 145 cm, do tego ma kolorowe podświetlenie. Jest też brodzik dla maluchów. Miłośnicy rekreacji mogą również skorzystać z boiska do siatkówki plażowej, badmintona i kilku innych atrakcji.

0.3 km od centrum

Sezonowy obiekt, stworzony z myślą o turystach preferujących aktywny wypoczynek. Główny basen, wyposażony w podgrzewacze wody (temperatura utrzymywana jest stale na poziomie 23-26℃), ma 25m długości i 12m szerokości. Głębokość: 90-140cm. Dodatkowo przygotowano płytszy basen dziecięcy. Są też plaże z piasku i trawy, plac zabaw oraz boisko do siatkówki plażowej.

9.5 km od centrum

Kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, najciekawszy w pełni sezonu wakacyjnego. Główną atrakcją Zapopradzia jest kompleks basenowy. Tworzą go całkiem spory brodzik dla dzieci, jacuzzi oraz dwuczęściowy basen o powierzchni 819 m². Jedna służy do pływania (25-metrowe tory), druga do różnych form relaksu. Są też dodatki, np. minigolf, park linowy czy wodne kule.

0.4 km od centrum

Jeden z dodatków w centrum rehabilitacyjno-wypoczynkowym, otwarty nie tylko dla hotelowych gości. W strefie rekreacji Panoramy można skorzystać z siłowni, sześcioosobowego jacuzzi, kabiny saunowej z dwoma trybami pracy (sucha, infrared) oraz rzecz jasna basenu. Wymiary niecki to 18 na 8 na 0,9-1,9 metra. Jednak za każdą atrakcję należy zapłacić osobno.

1.0 km od centrum

Niemal pełnowymiarowy, lecz pozbawiony urozmaiceń i urządzeń znanych z rozrywkowych parków wodnych. Damis to jeden z krynickich ośrodków wypoczynkowo-rehabilitacyjnych, który swój basen udostępnia również dla chętnych spoza grona gości na turnusie. Jego podstawowe przeznaczenie to pływanie i aqua-aerobik. Wymiary: 22 na 8 metrów, głębokość 1,2-1,8 m.