Narciarstwo biegowe w Krynicy-Zdroju i okolicy

2.5 km od centrum

Malownicze tereny Doliny Czarnego Potoku pod Jaworzyną Krynicką, przystosowane do celów rekreacyjnych przez Leśny Zakład Doświadczalny krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego. “U Leśników” można liczyć na 3 zróżnicowane pod względem trudności trasy o długości od 500 do 2800 metrów. Dwie pętle, te o łatwiejszej charakterystyce, dysponują sztucznym oświetleniem.

0.8 km od centrum

Wytyczenie tras do narciarstwa biegowego to niewątpliwie interesujący pomysł na wykorzystanie piłkarskiego obiektu zimą. W Krynicy wciela go w życie MOSiR, do spółki z firmą Sense Of Sport. Pętlę ubijają ratraki, jest też sztuczne naśnieżanie i oświetlenie. Na miejscu nie brakuje wypożyczalni sprzętu i instruktorów udzielających początkującym przydatnych rad.

Narciarstwo biegowe Krynica-Zdrój. Zestawienie tras narciarstwa biegowego w Krynicy-Zdroju i okolicy. Opisy przebiegu tras, mapa, opinie, komentarze, możliwość pobrania swojej lokalizacji i zaplanowania dojazdu. Doskonale przygotowane trasy biegowe w Krynicy-Zdroju i okolicy pozwalają na aktywny wypoczynek, na powietrzu, w komfortowych warunkach. Biegówki w Krynicy-Zdroju to zatem fantastyczna opcja na zimową aktywność, podczas urlopu.